KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391211
nr 1139 1211
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Etsning, 2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), trycktprov, en osignerad, motivet: 15x22 respektive 16x27
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:11:52
20/10 21:30:25
23 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas